A VI-a B
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A VI-a B

Ma... avem un site, ne trebe' si un forum wa. Sa va vad:D WE ARE ZA BEZT =]] - Clasa a VI - a B, CNT, Sev, Rumania -
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Lucrare la Mate

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Laura
Sarmalutsa
Laura



Lucrare la Mate Empty
MesajSubiect: Lucrare la Mate   Lucrare la Mate Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 8:46 pm

Anunt pentru Ginny [sau pentru oricine a lipsit azi-19.03.09]
ne-a spus proful de mate ca cel tarziu marti [24.03.09] vom da lucrare si nu ne anunta neaparat [daca e luni] pentru ca dam doar din inmultirea si imparirea fractiilor.
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Lucrare la Mate Empty
MesajSubiect: Re: Lucrare la Mate   Lucrare la Mate Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 9:22 pm

aha, bine, dar zi shi de lucrarea la istorie!
Sus In jos
Laura
Sarmalutsa
Laura



Lucrare la Mate Empty
MesajSubiect: Re: Lucrare la Mate   Lucrare la Mate Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 9:32 pm

aa, mersi ca mi-ai amintit ;

deci, la istorie,joia viitoare vom da lucrare din: IMPERIUL(principatul) ,CULTURA ROMANA si SFARSITUL ANTICHITATII (lectia noua,adica - Imperiul roman in sec.III-V)
Sus In jos
Ginny
Admin
Ginny



Lucrare la Mate Empty
MesajSubiect: Re: Lucrare la Mate   Lucrare la Mate Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 9:38 pm

Sad( mor aicea..

Multumesc mult mult de tot ca m'ati anuntat >:d< sunteti cele mai tari:X
:*:*:*

Laura, te pot ruga sa aduci luni caietul tau de istorie la scoala, ca sa transcriu lectia noua?:"> ti'l inapoiez marti.
Multumesc mult >:d<

S'a mai facut ceva nou la mate?
Sus In jos
Laura
Sarmalutsa
Laura



Lucrare la Mate Empty
MesajSubiect: Re: Lucrare la Mate   Lucrare la Mate Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 9:47 pm

Ok, iti pot da caietul de istorie :-*

si nu, la mate nu am mai facut nimic nou ^.^
lectie noua e doar la romana- numeralul ordinal .
Sus In jos
Ginny
Admin
Ginny



Lucrare la Mate Empty
MesajSubiect: Re: Lucrare la Mate   Lucrare la Mate Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 9:50 pm

Oricum, multumesc ENORM..

Si multumesc ca imi poti aduce caietul de istorie>:d< iti sunt foarte recunoscatoare:*
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Lucrare la Mate Empty
MesajSubiect: Re: Lucrare la Mate   Lucrare la Mate Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 9:58 pm

O problema de mate pe care am compus'o eu:
Lacrare Istorie+Lucrare Matematica+Emotii=Lucrari cu note sub 8 => Georgiana S.=Infarct
Sus In jos
Ginny
Admin
Ginny



Lucrare la Mate Empty
MesajSubiect: Re: Lucrare la Mate   Lucrare la Mate Icon_minitimeSam Mar 21, 2009 2:51 pm

Poate " <=> " , nu " => " =]] da' merg amandoua =]]]]

Culidada ecuatie.. si tragica :-s
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Lucrare la Mate Empty
MesajSubiect: Re: Lucrare la Mate   Lucrare la Mate Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 5:44 pm

pale affraid [b]ANUNT IMPORTANT: Luni [30.03.2009] lucrare la matematica. Deci lunea care vine este, deoarece s'a amanat!
Sus In jos
Mara
Sarmalutsa
Mara



Lucrare la Mate Empty
MesajSubiect: Re: Lucrare la Mate   Lucrare la Mate Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 6:01 pm

off:((
matematika asta:(


uitasem de lucrare:D ms k mi`ai amintit>Very Happy<:*
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Lucrare la Mate Empty
MesajSubiect: Re: Lucrare la Mate   Lucrare la Mate Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 9:05 pm

mai intai nu va fi greu, deoarece daca sti sa faci impartirile shi inmultirile repede nu va fi ni o problema [daca scrii greu...]

shi e fff usor!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lucrare la Mate Empty
MesajSubiect: Re: Lucrare la Mate   Lucrare la Mate Icon_minitime

Sus In jos
 
Lucrare la Mate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
A VI-a B :: News :: Check it-
Mergi direct la: