A VI-a B
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A VI-a B

Ma... avem un site, ne trebe' si un forum wa. Sa va vad:D WE ARE ZA BEZT =]] - Clasa a VI - a B, CNT, Sev, Rumania -
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Harry Potter

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ginny
Admin
Ginny



Harry Potter Empty
MesajSubiect: Harry Potter   Harry Potter Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 6:56 pm

E superba cartea... era preferata mea, dar apoi a aparut Amurg=]]

Ma uitam pe o carte cu poze, postere & vederi cu poze din filmele HP, de la mama... mai ales la CEDRIC [ :X - ce stiti voi:)) ], si imi amintesc de vremurile bune.. cand muream dupa hp..
Ei bine, e o carte la fel de buna ca Twilight, pana la urma:)

Personajul meu preferat este Ginny, desigur=]]
Apoi sunt Luna si gemenii Fred & George Weasley, la egalitate... imi plac si Dobby si Hagrid:)

De cate ori ati citit fiecare carte? Eu cam de vreo 384575 ori fiecare=]] mai putin a cincea, care nu mi'a placut.. a murit Sirius:( in schimb hp2 si hp7 sunt preferatele mele:)) mai nou si hp4 ca apare Cedric in ea =P~
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Harry Potter Empty
MesajSubiect: Re: Harry Potter   Harry Potter Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 1:43 pm

sti, mie nu prea'mi placea, dar am sa le citesc shi eu. daca voua va place shi stiu ca aveti gusturi bune, de ce nu?!?!

mda shi cred ca stiu de ce iti place Cedric, ptr ca personajul e jucat de Robert P. [din Twilight]
Sus In jos
Laura
Sarmalutsa
Laura



Harry Potter Empty
MesajSubiect: Re: Harry Potter   Harry Potter Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 6:49 pm

hmmz... era evident, georgi, de ce ii place lu' ginny cedric

si ,eu am citit doar patru carti [m-am apucat luna trecuta de a cincea ^^ dar abia daca am citit patru pag], dar le am pe toate si filmele, si le ador :x chiar mi se par super

..georgi,daca vrei ti le imprumut eu ^.^
Sus In jos
Ginny
Admin
Ginny



Harry Potter Empty
MesajSubiect: Re: Harry Potter   Harry Potter Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 7:09 pm

Mai bine le ei de la Lau, ca volumele 1 si 2 din hp ale mele sunt vai de capu' lor=]] adica na, al doilea e pe jumatate rupt . Primul are doar 2 pag lipsa =]] O MINUNE !! ^Smile^

Georgiana, si mie mi se pare evident de ce imi place Cedric=]] nu trebuia sa dai explicatia. Deja nu mai are nici'un farmec. Da' mrg:-j
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Harry Potter Empty
MesajSubiect: Re: Harry Potter   Harry Potter Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 2:12 pm

OKZ, Lau, THX very much! insa a'si vrea sa incep sa le citesc din mai, ptr ca mai am inca 5 carti necitite pe care trebuie sa le citesc datorita parintilor!

So~deci te rog sa mi le dai in luna mai.
am o intrebare: Cate pagini are volumul 1?!?! [sper sa nu fie mai multe de 600! Suspect ]
Sus In jos
Ginny
Admin
Ginny



Harry Potter Empty
MesajSubiect: Re: Harry Potter   Harry Potter Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 8:48 pm

Stai linistita=]] nici 300 nu cred ca are ...


Edit: mai exact , are 224 Smile)
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Harry Potter Empty
MesajSubiect: Re: Harry Potter   Harry Potter Icon_minitimeMier Apr 01, 2009 2:09 pm

Mda, acum cand o citesc chiar mi se pare prea mica!

P.S.:Mai am 50 de pagini! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Harry Potter Empty
MesajSubiect: Re: Harry Potter   Harry Potter Icon_minitime

Sus In jos
 
Harry Potter
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
A VI-a B :: Other :: Books-
Mergi direct la: