A VI-a B
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A VI-a B

Ma... avem un site, ne trebe' si un forum wa. Sa va vad:D WE ARE ZA BEZT =]] - Clasa a VI - a B, CNT, Sev, Rumania -
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 No name [ Ora de Geografie , Marti , 03.03.2009 ]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ginny
Admin
Ginny



No name [ Ora de Geografie , Marti , 03.03.2009 ] Empty
MesajSubiect: No name [ Ora de Geografie , Marti , 03.03.2009 ]   No name [ Ora de Geografie , Marti , 03.03.2009 ] Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 2:55 pm

Este 9 : 05. Niste fatwci se razboiesc prin fata clasei cu flori. Robert L. si Iolanda se tot duc ca disperatii la usa si flecaresc " VINEE !! " Mrg. Cum zic ei. I'or fi apucat caldurile. Apoi vine profa, prizandu'i pe cei doi in fata usii. Vine si pleaca. Avem de scris [ 3 copii in total ] cele mai importante fluvii de pe continente. Dar desigur, nu erau doar 3 la harta [profa nu era in clasa doar] , ci juma' din clasa. Cealalta jumatate era mai nebuna [ adica isi faceau temele ] . Noi toti cei de la tabla purtam discutii foarte inteligente. Cele mai importante astfel de discutii erau, majoritatea, referitoare la descoperirea senzationala a Lacului Tititcaca din America de Sud...
Si mai dai cu batul, si mai notezi un fluviu, si mai comentezi cu Gigel " ba ce creier au astia ma ! Uite ba ce nume de bulibasha are raul asta ma .. sau fluviu, ce'o fi.. " , pana la urma mi'am terminat America de Sud pe care o aveam si ma indreptam alene [ de fapt fugeam ca disperata de fericire ] spre banca .. dandu'ma apoi cu capu' de pereti ca nu notasem nu stiu ce fluviu tut:-w
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



No name [ Ora de Geografie , Marti , 03.03.2009 ] Empty
MesajSubiect: Re: No name [ Ora de Geografie , Marti , 03.03.2009 ]   No name [ Ora de Geografie , Marti , 03.03.2009 ] Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 3:45 pm

yo Ginny nu faceam parte din nicio jumatate Very Happy Razz eu si cu cole meu de banca, Laura ascultam muzik!!!
Sus In jos
 
No name [ Ora de Geografie , Marti , 03.03.2009 ]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Proful Saptamanii [ 06.03.2009 - 13.03.2009 ]
» Banana . [ Ora de Istorie , Joi , 05.03.2009 ]
» Testare la Matematica [ 04.03.2009 ]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
A VI-a B :: News :: Ore de curs-
Mergi direct la: