A VI-a B
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A VI-a B

Ma... avem un site, ne trebe' si un forum wa. Sa va vad:D WE ARE ZA BEZT =]] - Clasa a VI - a B, CNT, Sev, Rumania -
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tehno -Fun [19.03.09]

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Laura
Sarmalutsa
Laura



Tehno -Fun [19.03.09] Empty
MesajSubiect: Tehno -Fun [19.03.09]   Tehno -Fun [19.03.09] Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 9:29 pm

Deci,vreau sa postez aici o intamplare cat se poate de normala,petrecuta azi,in ora de tehno.
Profa a vazut-o pe Smara aruncand cu un avionas spre vlad shi s-a gandit sa o invete mai bine cum se face [:))] .I-a cerut o foaie pe care a modelat-o .A aruncat mai intai avionul smarandei[iar noi toti ne-am pus pe ras,desigur- profa se juca cu avioanele] apoi l-a aruncat si pe al ei.Vazand ca al smarei a aterizat mai bine si al dansei nu, drept scuza a spus ca mereu trebuie sa ai grija cum il faci.Apoi ne-a explicat ca acest joc il vom practica ,cand vom iesi in parc[dupa ce invatam tot manualul].Vom face si un concurs de avionase.
Sus In jos
Ginny
Admin
Ginny



Tehno -Fun [19.03.09] Empty
MesajSubiect: Re: Tehno -Fun [19.03.09]   Tehno -Fun [19.03.09] Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 9:40 pm

DOAMNE =]]]] prea tare faza=]]
Trebuia sa fiu azi acolo=]]] face cat toata durerea mea de stomac de azi dimineata:))))
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Tehno -Fun [19.03.09] Empty
MesajSubiect: Re: Tehno -Fun [19.03.09]   Tehno -Fun [19.03.09] Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 8:13 pm

DA, a fost super! Imi amintesc cand le'a aruncat prima data shi s-au rotit in aer! WOOOW! o.O* Sau am auzit'o pe Laura zicandu'mi (dupa ce a spus profa ca trebuie sa stim tot manualul) ca nu prea se poate! Nu stim nimic nici macar acum!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tehno -Fun [19.03.09] Empty
MesajSubiect: Re: Tehno -Fun [19.03.09]   Tehno -Fun [19.03.09] Icon_minitime

Sus In jos
 
Tehno -Fun [19.03.09]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
A VI-a B :: News :: Ore de curs-
Mergi direct la: