A VI-a B
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A VI-a B

Ma... avem un site, ne trebe' si un forum wa. Sa va vad:D WE ARE ZA BEZT =]] - Clasa a VI - a B, CNT, Sev, Rumania -
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cangurul - tv =]]

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ginny
Admin
Ginny



Cangurul - tv =]] Empty
MesajSubiect: Cangurul - tv =]]   Cangurul - tv =]] Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 8:38 pm

Azi, la Datina, pe la 20:28, au dat clasa noastra=]] eu aratam ca naiba.. am stat in banca lui Federick =]]
Oana flutura din mana pe'acolo... =]] nu am inteles semnul ala =]]]]]
Si au mai dat interviu Cata si Georg. Hai ca ati iesit bine:-> eu as fi murit acolo . URAAASC sa dau interviuri. Odata eu si Ela a trebuit sa facem asta =]]] despre nush ce kkt de alocatie..

Ma rog=]] voi ce ati mai facut la concurs? :-s
La mine se stie. Am completat vreo 25 la raspunsuri.. adica alea de care eram absolut sigura.. si'asa am vreo 2 gresite, dar puteau fi mai multe daca le luam la intamplare. Si timpul a fost scurt rau:( la cat de incet ma misc eu.. thualei thuamni =]]]
Nici nu vreau sa ma gandesc.. au fost destul de grele subiectele :-ss

PS: nu m'a ucis mama=))
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Cangurul - tv =]] Empty
MesajSubiect: Re: Cangurul - tv =]]   Cangurul - tv =]] Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 8:45 pm

Ginny, am aparuuut la Tv!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nu'mi vine sa cred (adica am mai aparut eu, dar nu am dat interviu). La drakU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Asha shi parca era RTS nu Datina!
Sus In jos
Ginny
Admin
Ginny



Cangurul - tv =]] Empty
MesajSubiect: Re: Cangurul - tv =]]   Cangurul - tv =]] Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 8:48 pm

Pana lui..
Nu m'am mai uitat la ce canal este=]]]

Modific acuma ..

Ps: stai linistita Geor. Ai iesit cul rau:X ai vazut ce urat si aplecat stateam eu? :[[[[[
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Cangurul - tv =]] Empty
MesajSubiect: Re: Cangurul - tv =]]   Cangurul - tv =]] Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 9:52 pm

Offf, Ginny, tu erai foarte concentrata, dar eu, cu semnele acelea pe nas...! Ingrozitor!!! affraid
Sus In jos
Mara
Sarmalutsa
Mara



Cangurul - tv =]] Empty
MesajSubiect: Re: Cangurul - tv =]]   Cangurul - tv =]] Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 6:05 pm

ce naiba..eu nu am vazut nik la tv[niki k m`as fi uitat..]

ma rog..data viitoare sa ma anuntsatsi sh p mn knd aparem[daka..mai aparem:>:>]

:*>Very Happy<
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Cangurul - tv =]] Empty
MesajSubiect: Re: Cangurul - tv =]]   Cangurul - tv =]] Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 6:41 pm

Offf, Mara, aflai tu, daca erai in clasa cu noi. oricum, bine ca nu ai vazut, pentru ca eram groaznica!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cangurul - tv =]] Empty
MesajSubiect: Re: Cangurul - tv =]]   Cangurul - tv =]] Icon_minitime

Sus In jos
 
Cangurul - tv =]]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
A VI-a B :: News :: Alte chestii-
Mergi direct la: