A VI-a B
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A VI-a B

Ma... avem un site, ne trebe' si un forum wa. Sa va vad:D WE ARE ZA BEZT =]] - Clasa a VI - a B, CNT, Sev, Rumania -
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 !!!SPAM!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ginny
Admin
Ginny



!!!SPAM!!! Empty
MesajSubiect: !!!SPAM!!!   !!!SPAM!!! Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 1:49 pm

Va rog mult, nu vreau sa fiu nevoita sa dau warn colegilor mei pentru spam...

Mai intai, Alin, tu faci o groaza de mesaje spamate . Posturi mai lungi , nu te mai increde atat ca ai 3 forumuri !! [ eu am mult mai multe O_O ]
Si Georgiana.. scuze ca iti zic, dar si tu faci destul de mult spam:( a trebuit sa sterg o groaza de posturi de genul.. va rog sa nu va mai abateti de la subiect, mai putine semne de exclamatie sau intrebare [ in loc de ????????? - ?? sau !!!!!!!!! - !! ] si prea multe cuvinte de acelasi fel unul dupa altul, de exemplu " frumos, frumos, frumos, frumos, frumos, frumos, frumos, frumos, frumos, frumos, frumos, frumos, frumos, frumos " [ mai bine " frumos, frumos, FRUMOS!! " ]

Asa, am terminat:)) inca o data sper ca nu v'ati suparat ca trebuie sa sterg posturile spamate.. nu inseamna ca am ceva cu voi sau ceva de genul. Pur si simplu aceste mesaje uratesc forumul.
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



!!!SPAM!!! Empty
MesajSubiect: Re: !!!SPAM!!!   !!!SPAM!!! Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 2:02 pm

nu Ginny, nu m'am suparat [nici n'am observat] promit ca nu se mai intampla!
Sus In jos
Ginny
Admin
Ginny



!!!SPAM!!! Empty
MesajSubiect: Re: !!!SPAM!!!   !!!SPAM!!! Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 2:04 pm

Multumesc pentru intelegere >Very Happy<

Acum, am sters ultimul tau mesaj de la Geniile Orelor pentru ca nu ai zis nici'o alta perla, si asta era subiectul.. Wink
Oricum, ma bucur ca ai inteles >:d<
[ nu raspunde .. ca e spam Smile) ]

EDIT: acum, postul tau de la Geniile Orelor e ok Wink
Sus In jos
Ginny
Admin
Ginny



!!!SPAM!!! Empty
MesajSubiect: Re: !!!SPAM!!!   !!!SPAM!!! Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 2:35 pm

Scuzati dublu - postul , dar trebuie sa sara in ochi:

Inca ceva !!
Atunci cand lasati un comm la un fan - fic , NU spuneti doar " da, este foarte frumos, mi'a placut " , in timp ce altii [ de exemplu eu Smile) ] se chinuie sa lase commuri adevarate, care sa ajute. Un comm de mai putin de jumatate de rand semnifica un singur lucru, fie ca e adevarat, fie ca nu : NU ATI CITIT FICUL SI COMENTATI DIN MILA. Asa ca, comm'uri mai lungi! De acum, commurile de mai putin de 2 randuri, care nu contin decat lucruri gen " e dragut " sau " nu e prea bun , dar merge " vor fi sterse. Argumentati'va opinia, de ce e frumos, de ce e prost, daca v'a placut ce a facut X sau ce trebuie sa aleaga Y.

Acestea fiind zise, THREAD CLOSED!
Sus In jos
Continut sponsorizat





!!!SPAM!!! Empty
MesajSubiect: Re: !!!SPAM!!!   !!!SPAM!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
!!!SPAM!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
A VI-a B :: Home :: !Rules!-
Mergi direct la: