A VI-a B
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A VI-a B

Ma... avem un site, ne trebe' si un forum wa. Sa va vad:D WE ARE ZA BEZT =]] - Clasa a VI - a B, CNT, Sev, Rumania -
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Manele:-&

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ginny
Admin
Ginny



Manele:-& Empty
MesajSubiect: Manele:-&   Manele:-& Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 7:03 pm

Wah.. stau si plang ca proasta.. ascultand " Made in Romania " =]] bn, dupa cateva secunde am inchis =]]
Manelele ne fac de kkt. Zau asa, mai sunt si costumele astea cu texte " Gigolo " sau alte tampenii, roz, stramte, sau costume sclipicioase... ii miros de la 2 km ca sunt cocalari:-& cei care canta, vreau sa zic. Mai exista si cei care le asculta.. eh, nu le poti avea pe toate:-s
Lavi, Lau, sa nu va suparati pe mine [-o<

Cine a inventat acest gen infect de muzica s'a gandit sa le dea un motiv celor din strainatate sa rada de noi:-j
Melodia e aceeasi, subiectele variaza intre : bani, femei, dragoste, inimioara .. pfuai.


Ps: Click
Uite aici, tara in care traim=]] tare reclama=]]
Sus In jos
Laura
Sarmalutsa
Laura



Manele:-& Empty
MesajSubiect: Re: Manele:-&   Manele:-& Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 10:15 pm

off, Ginny >.> in primul rand nu vad ce ai impotriva manelistilor(cum le zici tu, cocalari).Adica,daca asta le place lor sa cante ,nu inteleg ce probleme au altii.Nu zic asta ca vreau sa-i apar [chiar daca sunt fan manele].
si apropo, daca intri pe youtube pe o manea ai sa vezi ca sunt multe commuri de la straini in care zic ca nu stiu ce gen de muzica e [zic ca e o combinatie intre reggaeton(unul dn cele mai populare genuri de muzica in strainatate) shi funk]

shi nu in ultimul rand,am un cadou [pref meu :X] pt tine ^-^ :
->cea mai tare manea[ahh,versurile nu's ptr uh =)) ->]
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Manele:-& Empty
MesajSubiect: Re: Manele:-&   Manele:-& Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 1:33 pm

mi'a placut foarte mult melodia, Laura. hmmm... nici eu nu prea sunt innebunita dupa manele, dar cu mici exceptii
vreau sa va ofer shi eu ceva [din Regina-daka va uitati-eu no]:


Sus In jos
Continut sponsorizat





Manele:-& Empty
MesajSubiect: Re: Manele:-&   Manele:-& Icon_minitime

Sus In jos
 
Manele:-&
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
A VI-a B :: Other :: Muzica-
Mergi direct la: