A VI-a B
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A VI-a B

Ma... avem un site, ne trebe' si un forum wa. Sa va vad:D WE ARE ZA BEZT =]] - Clasa a VI - a B, CNT, Sev, Rumania -
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Materia favorita

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Lavy
Sarmalutsa
Lavy



Materia favorita Empty
MesajSubiect: Materia favorita   Materia favorita Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 3:40 pm

Materie preferata?Spuneti si voi care va place..si motivati-va raspunsul.
Eu tin cu romana:x "pentru ca" o ador pe profa....
Si orele sunt hazlii...mai ales cand face observatie la cate vre'unul..

Ei bine imi place si franceza da* mai incolo...
Doamna e de treaba,dar suntem"incepatori " la materia asta.
Sus In jos
AlinSmecheru
Sarmalutsa
AlinSmecheru



Materia favorita Empty
MesajSubiect: Re: Materia favorita   Materia favorita Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 4:38 pm

Lavy a scris:
Materie preferata?Spuneti si voi care va place..si motivati-va raspunsul.
Eu tin cu romana:x "pentru ca" o ador pe profa....
Si orele sunt hazlii...mai ales cand face observatie la cate vre'unul..

Ei bine imi place si franceza da* mai incolo...
Doamna e de treaba,dar suntem"incepatori " la materia asta.
de acoed;)
Sus In jos
Ginny
Admin
Ginny



Materia favorita Empty
MesajSubiect: Re: Materia favorita   Materia favorita Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 4:41 pm

Yep.. de acord cu Lavi.. orele de romana sunt cule cand face profa observatii:) mi'a placut azi cand dadeam adresa forumului la colegi, si Arle nu era prea discreta, ca a zis profa " Vezi Arlette ca de 5 minute tot urmaresc biletele alea.. da' sa nu mai le citesc ca cine stie ce greseli gramaticale ati mai facut " =]]
Materiile mele preferate preferate is romana si matematica, deci. Pt ca si proful de mate e super de treaba:X sa avem grija ca ne confisca dulapurile la el in cabinet daca nu mai aducem creta:-s =]]
Desigur ca imi place si franca.. profa e cula rau:-> si biologia [ tot asa proful e de treaba=) ] Imi plac toate materiile la care profii sunt culi. E important ca un profesor sa fie bun.. daca e prost la engleza, de exemplu, nu iti va placea aceasta limba, si iti va fi greu sa o inveti.

Ps: Alin, am inteles ca mai ai 3 forumuri si cred ca te pricepi ceva sa scrii mesaje. Lavinia a argumentat foarte bine optiunile ei, dar tu ai zis doar " de acord ". E cam spam totusi.. ar trebui sa mai scrii si tu ceva:P
Sus In jos
AlinSmecheru
Sarmalutsa
AlinSmecheru



Materia favorita Empty
MesajSubiect: Re: Materia favorita   Materia favorita Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 5:18 pm

stiu ca e spam...... dar acum.... ce pot zice , greseala mea ... scz pale shi da am 3 forumuri Very Happy
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Materia favorita Empty
MesajSubiect: Re: Materia favorita   Materia favorita Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 3:53 pm

materia mea preferata... hmmm...scratch poi aleg tot matematica.... chiar dak la rom iau 10 si la mate 9, yo aleg matematica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Mara
Sarmalutsa
Mara



Materia favorita Empty
MesajSubiect: Re: Materia favorita   Materia favorita Icon_minitimeVin Mar 13, 2009 1:53 pm

oke..phey eu is de acord cu Lavi

cea mai tare profa:X:X

pur sh simplu e ff tare Cool sau vb lu` Ginny ii cul I love you I love you

dah sure k imi mai plac sh alte materii k de ex sport , franceza:)Smile

dar tot romana ramane p primu` lok I love you I love you
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Materia favorita Empty
MesajSubiect: Re: Materia favorita   Materia favorita Icon_minitimeSam Mar 14, 2009 12:46 pm

eeeh... voi shi romana voastra! Suspect imi place shi mie.... dar, totusi!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Materia favorita Empty
MesajSubiect: Re: Materia favorita   Materia favorita Icon_minitime

Sus In jos
 
Materia favorita
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
A VI-a B :: Materii :: Materia Preferata-
Mergi direct la: