A VI-a B
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A VI-a B

Ma... avem un site, ne trebe' si un forum wa. Sa va vad:D WE ARE ZA BEZT =]] - Clasa a VI - a B, CNT, Sev, Rumania -
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Moi, ! Ginny !

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ginny
Admin
Ginny



Moi, ! Ginny ! Empty
MesajSubiect: Moi, ! Ginny !   Moi, ! Ginny ! Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 2:03 pm

Hi ^___^
Cred ca stiti cn sunt=]] tuta aia care toata ora de romana a impartit biletele cu adresa forumului.. si in ora de info:-?? Adik Cristiana=]] 2 cu acelasi nume nu sunt:-> aa.. de fapt mai e Raluca.. dar ei i se zice Raluca, nu Cristiana:-j
Imi place rockul, movul, verdele, animalele, frigiderele roz cu stelutze...
Urasc Hanwca din munti [ Hannah Montana ] :-&
Facand o paranteza cracanata, cum ar zice profu' de mate.. Cele mai de treaba fete din clasa, care nu sunt barfitoare sau enervante, sunt Lavinia, Georgiana S., Laura, Miruna, Mara, Smara, Zburlet si Cristina :X pwp ya:*
Sunt malefica , si perversa uneori=]] in sensul bun . Oana e perversa ea[-( de rau=] si .. nu mai zic nimic ca toata lumea umbla cu necuratziuni:-s i'am mirosit eu..

Aa, mai am si mania enervanta de a enerva lumea>Smile
SA VA INREGISTRATI WA NENOROCIRILOR PE FORUMUL CLASEI !!
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Moi, ! Ginny ! Empty
MesajSubiect: Re: Moi, ! Ginny !   Moi, ! Ginny ! Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 6:17 pm

salut Ginny Suspect imi place ca ma nr prin lista ta de fete de treaba...impreuna cu my friends {nu chiar toti} shi acum ceva despre forum: imi place noul baner deoarece imi aminteste de TWILIGHT... am o poza asemanatoare cu bella cand e ... vampir...o voi pune la profil...BYE!

shi app. pe Raluca o cheama Christiana cu 'CH', pe tine nu~!
Sus In jos
Mara
Sarmalutsa
Mara



Moi, ! Ginny ! Empty
MesajSubiect: Re: Moi, ! Ginny !   Moi, ! Ginny ! Icon_minitimeSam Mar 14, 2009 10:27 pm

Ginny >Very Happy< te bezk moolt:X:X sh ai facut un forum foarte tare!! Very Happy Very Happy

cel mai tare din istoria omenirii:>:>



sh..frigiderele roz k stelutze st chiar tari:>:>



oke poop sh hugs Ginny meuu:D:D

de fapt.. crek mai jos ar fi trebuit sa scriu cel mai tare din istoria forumurilor:>:>


suna mai bine:>:>
Sus In jos
Ginny
Admin
Ginny



Moi, ! Ginny ! Empty
MesajSubiect: Re: Moi, ! Ginny !   Moi, ! Ginny ! Icon_minitimeSam Mar 14, 2009 10:29 pm

Mara meeu>Very Happy<
Hugz si la tn scumpa:*

Si la Geory, da:->

Va bezk>:d<
Multumesc pentru complimente:"> oricum, forumul este al tuturor din clasa a V'a B:-> NOI RULAM !!! :X :X
Sus In jos
Geor!
Ficat cu iaurt
Geor!



Moi, ! Ginny ! Empty
MesajSubiect: Re: Moi, ! Ginny !   Moi, ! Ginny ! Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 5:01 pm

Razz Cu placere!... shi la ce te'ai referit cand ai zis "NOI RULAM!"?

Edit by Ginny: "A rula" e un fel de "a castiga", mai pe romaneste=]]
vine de la expresia englezeasca "you rule"..


aha, mersi moolt! dar "rule" parca inseamna regula, nu?!?!

Edit by Ginny: Dap, si asta..
Ma rog:-j pricepi tu=]]
Am legat posturile, ca se face prea mult spam .


ok, bine,
Sus In jos
Continut sponsorizat





Moi, ! Ginny ! Empty
MesajSubiect: Re: Moi, ! Ginny !   Moi, ! Ginny ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Moi, ! Ginny !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Thornes Of A Rose [ A Draco and Ginny story ]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
A VI-a B :: Home :: Membrii-
Mergi direct la: